Akü Şarj Cihazı

Akü Şarj Cihazı

Grid View:
(0)
Orders (0)

Juta PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı 20A LCD Ekran

149,00TL

Juta PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı 20A LCD Ekran - Şarj amper ve akü voltaj bilgisinin LCD ekrandan takibi- PWM Şarj modeli- Sıcaklık Dengeleme- Ayarlanabilir Sistem Voltajı- Ayarlanabilir şarj ve deşarj parametreleri- Aşırı yük ve kısa devre korumaları- Geri akım koruması Ürün Özellikleri - Şarj amper ve akü voltaj bilgisinin LCD ekrandan tak..

(0)
Orders (0)

Orbus 12V-24V 20A Dijital Göstergeli Otomatik Şarj Regülatörü

149,00TL

Orbus 12V-24V 20A Dijital Göstergeli Otomatik Şarj Regülatörü Orbus SLD-20 Şarj Regülatörleri 12 V ve 24 V sistemler için uygundur.Panelden gelen enerjiyi otomatik olarak akülerin sarj olabileceği voltaja düşürür.Aşırı yük ve Kısa devre korumaları mevcutturAGM ve JEL aküler için uygundur. Ürün Özellikleri Orbus SLD-20 Şarj Regülatörleri 12 V v..

(0)
Orders (0)

Orbus 20A Şarj Regülatörü SL-20

119,00TL

Orbus 20A Şarj Regülatörü SL-20 - LCD Ekran- PWM Şarj modeli- Sıcaklık Dengeleme- Ayarlanabilir Sistem Voltajı- Ayarlanabilir şarj ve deşarj parametreleri- Aşırı yük ve kısa devre korumaları- Geri akım koruması Ürün Özellikleri - LCD Ekran- PWM Şarj modeli- Sıcaklık Dengeleme- Ayarlanabilir Sistem Voltajı- Ayarlanabilir şarj ve deşarj parametr..

(0)
Orders (0)

PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A LCD Ekran

89,00TL

PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı 10A LCD Ekran - LCD Ekran- PWM Şarj modeli- Sıcaklık Dengeleme- Ayarlanabilir Sistem Voltajı- Ayarlanabilir şarj ve deşarj parametreleri- Aşırı yük ve kısa devre korumaları- Geri akım koruması Ürün Özellikleri - LCD Ekran- PWM Şarj modeli- Sıcaklık Dengeleme- Ayarlanabilir Sistem Voltajı- Ayarlanabilir şarj ve deş..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)