Hakkımızda Merak Ettikleriniz

Image Client
Ges Elektronik kısa sürede hızla ve istikrarla büyüyen yapısı ile enerji sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Ürün kalitesinden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle her geçen gün potansiyelini artıran Ges Elektronik teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu çerçevede Yenilenebilir Enerji sektörünü Çevre adına kendine bir görev gören şirketimiz bu yönde çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Doğru güneş enerjisi santral yatırımı ve çevreci çözümlerin adresi Ges Elekronik, anahtar teslim GES projeleri kurarak, her proje için özel çözümler geliştirerek ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktadır güven ve dürüstlük ilkelerine daima sahip çıkmaktadır.

Topluma, çevreye ve insana olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

MISYONUMUZ

Ges Elektronik olarak öncelikli misyonumuz geleceğin enerjisi olan yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de yaygınlaması ve her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak daha güvenli, temiz ve ucuz enerji teknoloji çözümlerini sizlerin hizmetine sunmaktır.
Bu sorumluluk süreci içerisinde sürekli kendini yenileyen ve gelişen enerji teknolojilerini ilk elden takip ederek, size ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya sağlamaya katkıda bulunmak bizim en önemli görevimizdir.

VIZYONUMUZ

Konvansiyonel enerji kaynakların giderek azaldığı, küresel ısınmanın etkisini göstermeye baladığı günümüzde tüm dünya yenilenebilir, sürdürülebilir ve temiz enerji kaynakları arayışı içerisindedir. Bu alternatif enerji kaynak ve çözümleri arasında Güneş Enerjisi sürdürülebilir, güçlü ve temiz doğasıyla öne çıkmaktadır.
Ges Elektronik olarak vizyonumuz bu kaynak arayışının, önümüzdeki yıllarda giderek güçlenerek yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru yöneleceği öngörüsü dorultusunda, güneş enerjisi açısından oldukça şanslı bir coğrafyada yer alan ülkemizin de bu süreçte temiz ve güvenilir enerji kaynaklarına yöneleceği ve enerji piyasasını denetleyen kanun ve yönetmeliklerin temiz enerjileri teşvik edecek şekilde düzenleneceğidir. Hızla gelişen ve yaygınlaşan güneş enerjisi teknolojilerini dünya ile eşzamanlı bir şekilde Türkiye’de uygulayan Teknik Solar, geleceğin enerjisini size şimdiden ulaştırmaktadır.

EKIBIMIZ

Image Client

Sabri YILMAZ

Genel Müdür

Ges Elektronik Şirket Yöneticisi ve 7/16 sizlere destek vermekten mutluluk duyar!

Image Client

SAADET YILMAZ

Şirket Kurucusu

Ges Elektronik Şirketi kuran ve Muhasebe gelir gider sorumlusu

Image Client

Servet Özay

Tasarim ve Programlama Sorumlusu

Graphic & Code tüm Web ve Multimedia hizmetlerinden sorumlu

Image Client

JALE DEMIR

Satış Temsilcisi

Ges Elektronik Satış sorumlusu ve temsilcisi olarak sizlere hizmet vermekten güler yüzlülükle mutluluk duyar

Mutlu Müsterilerimizden

Siparişim hızlı bir şekilde kargoya veriliyor, ürün 1-2 gün içinde elinizde oluyor. aldığım ürünün fiyatı diğer yerlere göre ucuzdu hem de kargo ücreti yoktu. bu dördüncü alışverişim oldu. hizmetten memnun kaldım ve 2017 yılında almış olduğum solar panel arizalandi, ve faturasını kaybettim. Ges Elektronik ile iletişime geçtiğimde hemen faturamın bir nüshası temin edilerek sorunumun çözülmesini sağladılar. Ges Elektronik tüm birimlerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim...

- Erdinc Soy - Teknosoy Elektronik - Silifke

16 dönümlük arazime kurmuş olduğum domuz kovucu sayesinde tarlamda verim almaktayım domuzsuz bir hayat için tüm ges lekektronik ekibine teşekkür ederim

- Mustafa Elibol - Çiftci - Artvin

Karpuz tarlama kurmuş olduğum elektrikli çit sistemi ile domuz iletinden kurtuldum, sonsuz teşekkürlerimi sunur herkese tavsiye ederim.

- Apdullah Keskin - Çiftci - Adana

Bahçeme kurmuş olduğum 20W çit sisteminden oldukça memnunum teknik desteklerine çok teşekkür ederim

- Selime Kahraman - Çiftci - Muğla