Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan GES ELEKTRONIK sorumlu değildir. GES ELEKTRONIK, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

GES ELEKTRONIK işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

GES ELEKTRONIK, müşteri tarafından verilen siparişi en geç 5 (beş) iş günü içersinde kargoya verecektir. Stokta bulunmayan veya distrübütör kanalıyla temin edilemeyen siparişi iptal ederek müşterinin ödediği tutarı geri iade edebilir. İnisiyatif dışında olan bu ve bunun gibi durumlardan GES ELEKTRONIK sorumlu tutulamaz.

GES ELEKTRONIK, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi GES ELEKTRONIK'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. GES ELEKTRONIK, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

GES ELEKTRONIK, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, GES ELEKTRONIK markası ve diğer markalar, www.GES ELEKTRONIK.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Bu internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal, kod, reim ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. GES ELEKTRONIK'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

ALICI, satın alacağı ürünlerin ödemesini Kredi Kartı, Banka Havalesi/EFT veya Kapıda Nakit Ödeme yöntemlerinin herhangi biriyle yapabilir. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

TESLİMAT ve İADE ŞARTLARI

Satın almış olduğunuz ürünü, defolu ya da ayıplı çıkması halinde yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü kullanmadan, kutusunu ve ambalajını tahrip etmeden/bozmadan, aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü iade ederken, ürün ile birlikte, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir not göndermeyi unutmayınız.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler GES ELEKTRONIK Müşteri Hizmetleri tarafından teslim alınmaz ve kargo iade edilir.

Müşteri, kullanıcı veya üye, yukarıdaki şartlara uymayacak şekilde ambalajında veya üründe hasar oluşan iade işlemlerinde, malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Kullanım sonrası arızalanan ürünler için garanti yükümlülüğü, ilgili ürüne ait ithalatçı / distribütör ya da imalatçıya aittir. GES ELEKTRONIK bünyesinde herhangi bir onarım, tamirat veya ürün yenileme yapılmaz.

Kullanım sonrası arızalanan ürünler, ALICI tarafından ilgili ürüne ait teknik servise gönderilir. Gönderim öncesi 0324 774 0788 numaralı telefondan Müşteri hizmetlerine bilgi verilmelidir. Garanti kapsamında işlem görecek ürünlerin kargo gönderim bedeli ALICI (müşteri)'ye ait olacaktır.